شرایط و ظوبط استفاده از خدمات فروشگاه

   مشتری محترم ، استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی کتابفروشی مهرگان مشروط به اطلاع و رعایت موارد ذیل میباشد . لطفا قبل از ادامه فرآیند خرید موارد زیر را با دقت مطالعه کرده و در صورت موافقت تیک "شرایط ارائه خدمات را مطالعه کرده و کاملا با آن موافقم "را بزنید: (کتابفروشی مهرگان حق تغییر در شرایط و ضوابط استفاده از خدمات فروشگاه خود را در هر لحظه بدون اطلاع رسانی قبلی برای خود محفوظ میدارد)

   1 - تکمیل صحیح و کامل اطلاعات درخواستی علی الخصوص اطلاعات ارتباطی نظیر آدرس ، تلفن و کد پستی بسیار حائز اهمیت می باشد، در صورت ثبت اطلاعات ناقص یا غلط و نادرست مسؤلیت هر گونه مشکل از قبیل برگشت مرسوله پستی بر عهده شما خواهد بود و مشمول هزینه ارسال مجدد می گردد.
   2 - به منظور تاکید بیشتر بار دیگر اعلام می کنیم وارد کردن کد پستی الزامی است و باید به صورت ده رقم بدون خط تیره وارد کنید. بدون کد پستی ثبت نام شما انجام نخواهد شد. همچنین در صورتی که کدپستی غلط وارد نمایید (مانند 0000000000) سفارش شما پس کنترل همکاران ما ابطال  و یا با تاخیر در ارسال   مواجه خواهد شد . وارد کردن اطلاعات صحیح موجب تسهیل و تسریع در ارسال سفارش تان خواهد شد. بر حسب تجربه ی ما عمده ی مرسولاتی که کدپستی صحیحی ندارند از طرف پست عودت داده می شود و در صورت برگشت مرسوله مشمول هزینه ی ارسال مجدد خواهد شد.
   3 - مشتری باید از کلمه عبور و نام کاربری خود صیانت کند . هرگونه سهل انگاری در حفظ اطلاعات بر عهده مشتری خواهد بود .
   4 - لطفا و حتما در انتخاب کتاب و تعداد درخواستی دقت فرمایید زیرا کتاب فروخته شده در هیچ حالتی تعویض و پس گرفته نمی شود .
   5 - سفارش های پستی که بعد از ساعت 12 ظهر تکمیل شود ، به همراه سفارشات روز بعد تحویل شرکت پست می گردد .
   6 - پس از پرداخت به صورت آنلاین خواهشمند است حتمآ از بازگشت به سایت ما مطمئن شوید ، شماره خرید و رسید دیجیتالی که از طریق بانک دریافت می کنید ملاک ثبت نهایی سفارش نیست و فقط کد رهگیری که از سایت ما دریافت می کنید برای سفارش نهایی معتبر است.   لطفا کد فوق الذکر را یادداشت و تا زمان دریافت کتابها ، نزد خود نگاه دارید. برای اطمینان از ثبت نهایی سفارش خود از طریق بخش تاریخچه سفارشات بررسی های لازم را انجام دهید
   7 - لطفا در نظر داشته باشید ما موظف هستیم پس از دریافت سفارش های نهایی شده شما و تائید سفارش در کوتاهترین زمان ممکن در ساعات اداری کتابهای خریداری شده را آماده کنیم و قبل از ارسال از لحاظ سالم بودن ظاهری کنترل کرده و در بسته بندی مناسب تحویل پست دهیم. هرگونه اختلال و تاخیر بعد از تحویل سفارشات به پست و  یا خسارت به مرسوله در طی عملیات پستی به عهده شرکت پست جمهوری اسلامی ایران میباشد.
   8 - مشکلات چاپی و کمبود صفحات قابل کنترل در فروشگاه نمی باشد . لطفا در صورت بروز چنین مشکلی به منظور سرعت بخشیدن در رفع مشکل ابتدا با ناشر تماس بگیرید. اغلب این موارد توسط ناشرین محترم برطرف می گردد. شماره های تماس ناشرین در صفحه شناسنامه ی کتاب قید شده است.
   9 -سرویس های پیک :

* - سفارشات "پیک تخفیفی در محدوده" فقط در محدوده ی تعیین شده که نقشه آن در منوی سایت موجود است یا اینجا کلیک کنید  ارسال می گردد. لطفا توجه فرمائید که این سرویس فقط برای داخل شهر اصفهان می باشد و شهرهای سپاهان شهر - بهارستان - شاهین شهر - خمینی شهر - درچه و .... در محدوده ی این پیک نمی باشد و برای برخی از این شهرها می توانید از سرویس " پیک تخفیفی حومه اصفهان " استفاده نمایید ( به شرطی که هنگام ثبت نام ، استان را روی " اصفهان حومه " تنظیم نموده باشید) .

* - زمان تحویل این سفارشات در صورتی که تا قبل از 7 شب ثبت نهایی شده باشد حداکثر تا ساعت 10 شب خواهد بود. لکن با توجه به مسیر بندی این سفارشات ممکن است تحویل یک سفارش نیم ساعت بعد از ثبت آن صورت گیرد و ممکن است تا 10 شب طول بکشد. بنابراین در صورت انتخاب این حامل آگاه باشید به هیچ عنوان امکان تعیین زمان تحویل را نخواهید داشت و در صورتی که مایل هستید سفارش شما در زمان مشخص به دست شما برسد از سرویس "پیک موتوری با هزینه مشتری" استفاده بفرمایید. هرگونه درخواست تلفنی و یا ارسال پیام به هر نحو در این زمینه غیر قابل قبول و کان لم یکن تلقی میگردد.

*- سرویس " پیک تخفیفی حومه اصفهان "  فقط مختص شهرهای درچه - خمینی شهر - سپاهان شهر - بهارستان و نجف آباد می باشد و شرایط زمان بندی آن همچون سرویس "پیک تخفیفی در محدوده" می باشد


* - پرداخت وجه سرویس "پیک موتوری با هزینه مشتری" بر عهده مشتری و در زمان تحویل از مشتری اخذ می گردد و در زمان ثبت سفارش شما فقط وجه کتاب را می پردازید. نمایش عدد صفر یا کلمه رایگان در برابر نام سرویس به معنی بدون هزینه بودن این سرویس نیست و صرفا به این دلیل است که شما در هنگام ثبت سفارش هیچ هزینه ای بابت این سرویس نمی پردازید لکن باید هزینه ی این سرویس را هنگام دریافت سفارش به پیک بپردازید.


   10 - با توجه به اینکه فروش کتابها به طور همزمان هم در فروشگاه اینترنتی و هم در فروشگاه فیزیکی انجام می شود ممکن است در برخی موارد کتابهایی که فقط یک جلد از آنها موجود باشد در لحظه ثبت سفارش در فروشگاه به فروش برود و این مورد واقعا از کنترل ما خارج است . اگر کتابی از کتابهای خریداری شده در انبار موجود نبود ابتدا تلاش میکنیم هر چه زودتر کتاب را تهیه کنیم . در صورتیکه تهیه ی کتاب زمان بر باشد از مشتری کسب تکلیف خواهد شد و در صورتی که امکان تامین کتاب وجود نداشته باشد ضمن اعلام به مشتری وجه آن را به حساب مشتری واریز می کنیم.

  11 - به جهت رعایت اصل مسئولیت پذیری و با توجه به اینکه برای تهیه و تامین و پردازش هر سفارش اینترنتی هزینه هایی صورت میگیرد، چنانچه به یکی از دلایل زیر سفارش شما لغو گردد و منجر به بازپرداخت وجه شما گردد مشمول پرداخت کارمزد پردازش سفارش خواهید شد

 * - رعایت نکردن شرایط و ضوابط ارائه خدمات به هر دلیل

 * - اعلام آدرس غلط و یا خارج از محدوده و یا ثبت سفارشی جهت تحویل در کوچه و خیابان و یا محل های فاقد کدپستی

 * - کاهش یا افزایش تعداد بعد از بسته بندی

 * - لغو سفارش به هر دلیلی به درخواست مشتری

در صورتیکه سفارش قبل از بسته بندی لغو گردد مبلغ 5000 ریال و در صورت بسته بندی سفارش هزینه ی پاکت و یا کارتن مورد استفاده نیز به همراه کارمزد انتقال وجه از وجه پرداختی مشتری کسر و مابقی به شماره کارت اعلامی از جانب مشتری که صرفا باید به نام مذکور در حساب کاربری باشد، منتقل خواهد شد

همچنین توجه داشته باشید بعد از تحویل سفارش به پست به هیچ عنوان امکان لغو و یا عودت مرسوله وجود ندارد